Čarotvorné čtvrtky

krátké kurzy nebo jednorázové lekce s Lenkou Ryškovou
témata rozličná
o jaká si prostor řekne

Svobodná pánev

9.3. 2023
čas: 19.30 – 20.30
cena: 220 Kč

Uvolnění pánve může pomoci při mnoha fyzických potížích v prostoru kolem pánve (kyčle, křížová kost, páteř v oblasti beder), ale také v emočním a energetickém poli.
Pomůže to i našemu dechu.

Uvolnění tkání kolem kyčlí je opravdová úleva pro celé tělo i bytí.

Živé tělo


čas: 19.30 – 20.30
cena: 470 Kč za obě lekce, 250 Kč jednotlivě

Dvě lekce k ošetření jizev v krajině břišní. 
Pokud jste v minulosti absolvovali operaci slepého střeva, žlučníku, máte po císařském řezu nebo gynekologické operaci (i laparoskopické), je užitečné revidovat, jak Vaše jizva komunikuje s okolím břicha, kde se vyskytuje a zda nějakým způsobem ovlivňuje posturu Vašeho těla. 

Účelem lekcí je dotknout se míst, která mohla díky operaci zatuhnout, “odpojit se” a která budeme chtít znovu přizvat do funkčního celku těla, aby nebránila přirozenému pohybu a nezpůsobovala dysfunkce vnitřních orgánů.

Na lekci nemusíte “zveřejnit”, jakou operaci máte za sebou. Je to Vaše interní věc. 
Budeme společně cvičit protahování a prodechování, masáž si budete provádět individuálně. Na lekci obdržíte skvělý a čarodějně účinný bylinkový krém Dědka kořenáře k vlastnímu ošetření.

Laskavě pro hrudník

čas bude stanoven
čas: 19.30 – 20.30
cena: 250 Kč

Uvolníme hrudník laskavým stretchingem, rotacemi, prodýcháním a budeme se léčit zvukem – srdečním tónem – Solfeggio frekvence 528 Hz.

Srdeční tón je laděný na Solfeggio frekvenci 528 Hz, která vychází z přírodní geometrie stavby lidského těla. Účinně harmonizuje energetický systém člověka, probouzí buňkovou a genetickou paměť do její původní čistoty a tím spouští ozdravný proces organizmu. Podle současných odborníků v genetické biochemii je 528 Hz opravnou frekvencí pro poškozenou DNA. Přináší nové podněty pro mysl, ducha i celé tělo. Podporuje mozek pro udržení mladé, zdravé a aktivní mysli.

TOTAL RESET

čas bude stanoven
čas: 19.30 – 20.30
cena: 200 Kč 

Zastavení
vyživení klidem

pokud máte přetíženou mysl, je to příležitost pro Vás 🙂

Jinggong, umění spočinutí.
Tělo a mysl se umí opravit. Stačí jim nepřekážet zbytečnou aktivitou.