Zdenka Beranová

Terapie RTT

Během svého života jsme získali spoustu limitujících přesvědčení, které máme uložené v našem podvědomí. Tyto programy a přesvědčení náš život řídí a omezují. Jsou to filtry, přes které svět vidíme, vnímáme a cítíme. Ty, které nám nepřispívají ke zdravému životu, je třeba najít a přepsat. Tělo nás o nich informuje tím, že se necítíme dobře duševně nebo fyzicky.

 

Pracuji pomocí Rapid Transformational Therapy (Rychlá Transformační Terapie – RTT). Je to speciální forma hypnoterapie kombinující hypnózu a další jedinečné metody. Během velmi krátkého období mění Tvé pocity, myšlenky a chování. 

 

Pracuji s klienty po celém světě, kteří trpí duševními či fyzickými problémy. Specializuji se na klienty, které trápí migrény, úzkosti a deprese. 

 

Pokud se pro RTT terapii se mnou rozhodneš, přepíšeme spolu uložené nevědomé programy, které způsobují např.: závislosti, nefunkční vztahy, nízkou sebehodnotu, strachy,  neplodnost, nespavost, problémy fyzického zdraví a jiné potíže, které běžnými přístupy nelze vyřešit nebo to trvá roky.

Minds RestArt je cesta ke znovunalezení klidu mysli i harmonie v životě pod vedením certifikované RTT hypnoterapeutky Zdenky.

Objednejte se

Phone: + 420 731 157 010
Email: mindsrestart@gmail.com
Studio Arha, V.P.Čkalova 26, Praha 6
objednací časy jsou individuální, napište mi, ozvu se Vám

Reference

...
...
...
...
...
...

Zdenka Beranová

certifikovaná RTT hypnoterapeutka