jóga pro těhotné s Lenkou Štědronskou

středa 16.30 – 17.40 těhotenská jóga
cena: 220 Kč za lekci

pondělky 11.00 – 12.30 relaxační jóga pro těhotné ženy
cena: 250 Kč za lekci

cvičí se od 14. září 2020

středa 14.30 – 15.30 jóga po porodu od 16.9.2020

Lenka Štědronská
777 104 764

REZERVACE NUTNÁ (přímo u lektorky)

Podložky vlastní.

Těhotenská jóga


Lekce zahrnuje jemné cvičení, přispůsobené ženám v těhotenství, relaxační a dechové techniky a také techniky pro práci s pánevním dnem. Pomáhá při některých nepříjemných projevech spojených s těhotenstvím jako jsou otoky končetin, křečové žíly, nízký tlak, unava, bolesti zad, špatné držení těla.

Celkově vede k lepšímu vnímání těla a změn, které těhotenství přináší. Vytváří prostor pro zklidnění lepší vnímání sebe sama a tím i našich dětí.

Jóga po porodu

Je určená pro maminky a jejich děti po šestinedělí. Lekce je vždy vedena pro spokojenost maminek i miminek. Zpíváme nebo posloucháme mantry, ale i české písničky, cvičíme, sdílíme, odpočíváme. Lekce po porodu jsou většinou velice klidné. Ženy se uvolní, naladí se sami na sebe a vytvoří pohodové prostředí, ve kterém jsou děti přirozeně rády. Cvičení je jemné, ne však nenáročné. Pozornost věnujeme také oslabenějším částem těla po porodu zejména pánevnímu dnu. Děti si užijí říkanky, nebo třeba vedenou láskyplnou masáž.

Po lekci nabízím 30min volného prostoru pro sdílení mezi ženami.

CENA

Jednotlivá lekce pondělí: 250 Kč
Jednotlivá lekce středa: 220 Kč

"

Lektorka

Lenka Štědronská

Jsem lektorkou těhotenské jógy, jógy pro ženy po porodu, dulou a matkou dvou dětí.

Od svého druhého porodu v roce 2014 (který mne opět zaskočil a inspiroval:) se plně věnuji otázkám spojeným s těhotenstvím, které je důležitou etapou v životě žen. Vedu lekce těhotenské jógy a jógy po porodu. Jako dula nabízím podporu formou konzultací a doprovodu k porodu. Jsem velice vděčná za každé nové setkání.