MgR.

Jitka  Stehlíková

Vede kurzy integrální jógy a kontemplace. Pořádá jógové a meditační semináře a týdenní pobyty s jógou v tuzemsku i v zahraničí (Itálie, Šrí Lanka aj.). Nabízí osobní konzultace s využitím hlubinné jógové psychoterapie. Jako zkušená lektorka společného jógování s těhotnými (vedla kurzy více jak 12 let) nyní nabízí individuální lekce gravidjógy a přípravy k porodu.

www.isadora.cz

kontakt:
777 001 025
isadora.joga@centrum.cz

LADA ROKOSOVá

Lektorka jógy a zakladatelka a hlavní organizátorka České akademie jógy

http://www.ceskaakademiejogy.cz

kontakt: 731 603 363, lada.rokosova@seznam.cz

Lenka Štědronská

S jógou jsem se seznámila před deseti lety studiem hathajógy u Ivany a Jana Knaislových ukončený kurzem cvičitele jógy II., praktikovala jsem však několik let dynamickou Ashtangu vinyasu jogu.

S těhotenstvím přišlo přirozené zjemnění cvičení, prohlubování relaxačních a dechových technik, absolvovala jsem kurz gravidjógy s Danou Baierovou a začala jí učit.
Při druhém těhotenství mě ovlivnilo učení Lucie Groverové, jsem přesvědčená o přímém vlivu psychiky matky na průběh těhotenství a porod.
Můj respekt a úžas nad celým těhotenstvím mne motivuje k předávání nabytých zkušeností ostatním ženám.

www.prosouzneni.cz

kontakt: 777 104 764, lena.stedronska@gmail.com

ing.arch.

Jitka Čeňková

Jitka Čeňková absolvovala Středočeskou konzervatoř v oboru Moderní scénický tanec, kursy hathajógy u Louise Ossius, kurzy a workshopy modern a afro dance Moniky Rebcové a je trenérkou licence B při Akademii jógy a FTVS.
Vede kurzy jógy.
kontakt: 603 231 142, jituda@cenekspf.cz

 

Mgr.

Lenka Ryšková

Cvičí taichi a sundo/taoistickou jogu. 

www.tai-ji.cz

www.sundo5.org

www.ts108.cz

kontakt: 606 643 873, ryskova@arha.cz,

 

Iveta Romanovská

Dech ->Pohyb ->Prožitek->Zdraví->Radost

po asi 20 letech vlastní praxe ráda kombinuji různé proudy jógy jako je hatha, ashtanga či kundalini, vždy dle toho, kdo se na lekci sejde a jaké jsou aktuální potřeby… Snažím se respektovat jedince a doprovázet ho k radosti z pohybu, dechu a života takového, jaký je.

www.facebook.com/joga.masaze.iveta

kontakt: 606 783 365, IvetaRomanovska@gmail.com

MgR.

Helena Gogelová

Je lektorkou Feldenkraisovy metody. Vystudovala fyzioterapii a později absolvovala čtyřletý výcvik ve Feldenkraisově metodě ve Vídni. Kromě pravidelných skupinových lekcí „Pohybem k sebeuvědomění“ pořádá jednodenní či dvoudenní semináře a také nabízí individuální práci s klientem – tzv. funkční integraci.

 

HELENA BRožíčková

Jako lektorka těhotenské jógy si velmi vážím každého setkání a sdílení s ostatními těhotnými ženami

Podporuji přirozenou přípravu na porod, stejně tak i přirozené porody.

Těhotenská jóga mně pomohla v každém těhotenství. Znamená pro mě uvolnění, protažení, pohodu, dobrou náladu, osobní prostor…

Jógu praktikuji více než 15let s mateřskými přestávkami, kdy fyzická formacvičenívystřídalaformuduševní. Bohatou inspiracíjsoumoje tři spontánní porody, které mě svými prožitky fascinují dodnes.

Kvalifikace:
Trenér II. třídy Česká akademie jógy při FTVS UK
Rekvalifikační kurz Jóga pro těhotné systémem Andrey Smékalové víc než 15 letá osobní praxe jógy

kontakt: 603 845 158, helena.brozickova@gmail.com

aLEXANDRA Schneedörfler

Milé maminky, jmenuji se Alexandra, pár let praktikuji Ashtanga jogu, která je mou velkou životní terapií. Časem který věnuji jen sobě. Během těhotenství mi, ale nepřipadala jako to pravé pro mé měnící se tělo. Vyzkoušela  jsem tedy tehotenskou jogu u Lenky, bylo moc krasné být v kruhu žen ve stejném životním období, sdílet své pocity, a u toho se příJemně protáhnout, potěšit tělo i duši. Jsem moc vděčná, že mi Lenka nabídka letní zaskoky na jejích lekcích. Budu se snazit, abyste z lekci odchazely uvolnene a dobře naladěné.

kontakt: 774 845 699, alexandra.schneedorfler@gmail.com