jóga pro těhotné s Lenkou Štědronskou

středa 16.30 – 18.00 od 6. září 2023 

Cena: předplatné 10 lecí 2.500kč, platnost neomezená, lze použít i na jógu po porodu. 

Jednotlivé lekce 300 Kč.

Registrace den předem sms Lenka 777 104 764

email lenka.stedronska@centrum.cz

Lenka Štědronská
777 104 764

REZERVACE NUTNÁ 

Podložky vlastní.

Těhotenská jóga

Jóga pro těhotné – gravidjóga je podpůrnou přípravou k porodu. Nabízí zklidnění, které je nezbytné k uvolnění a návratu k ženské přirozenosti.

Zastavení, vnímání dechu, vnímání sama sebe vede k otevření vnitřního prostoru. Žena mnohdy lépe rozezná své obavy z porodu a řeší je již během těhotenství, nebo si naopak užívá důvěru v co nejlepší průběh těhotenství a porodu. Zpívání nebo poslech manter uvolňuje emoce a ladí ženu na pozitivní vnímání cesty k vytouženému mateřství.

Cvičení je jemné. Ásany, polohy těla, jsou pečlivě vybrány a jsou přizpůsobené ženám v těhotenství. Upravené pozdravy slunce se dají cvičit celé těhotenství.  Podporou ženě při porodu můžou být i úlevové pozice, dech, relaxační techniky či vizualizace, které pravidelně při lekcích nacvičujeme. Pozitivní  fyzické účinky těhotenské jógy jsou dnes již všeobecně známé. Cvičení v těhotenství pomáhá překonat bolesti zad, bojuje proti křečovým žilám, otokům, nesprávnému držení těla, překonává únavové stavy, reguluje tlak.

Celkově cvičení pro těhotné vede k lepšímu vnímání těla a změn, které těhotenství přináší. Vytváří prostor pro zklidnění, lepší vnímání sebe sama a miminka.

 

Pro koho je těhotenská jóga (gravidjóga) vhodná:
Protože cvičení pomáhá udržovat kondici nastávající maminky během těhotenství až do porodu, je vhodné začít co nejdříve a klidně pokračovat až do doby blízké porodu. Záleží na individuální konstituci a pocitech. Doporučujeme cvičení konzultovat s Vaším ošetřujícím lékařem.

Lenka Stedronska joga

CENA

Jednotlivá lekce středa: 300 KČ

"

Lektorka

Lenka 
Štědronská

Srdeční záležitostí Lenky je téma jógy pro ženy a to v různých obdobích: těhotenství, po porodu a i jindy, tedy v běžném životě:) Kromě lekcí jógy nabízí jako dula konzultace a předporodní kurzy.

Přihlaste se nebo nám pošlete dotaz

Napište nám mailem nebo nám zavolejte na 777 104 764