jóga pro těhotné a po porodu s Lenkou Štědronskou

těhotenská jóga

středa 16.30 – 18.00 od 7. 9. 2022

cena: 250 Kč za lekci

Na lekce je lépe se den předem registrovat, stačí sms 777 104 764

jóga po porodu

pátek 9.30 – 10.30  od 9.9.2022  

cena: 250 Kč za lekci nebo předplatné 2.200 Kč/10 lekcí

Lenka Štědronská
777 104 764

REZERVACE NUTNÁ (přímo u lektorky)

Podložky vlastní.

Těhotenská jóga


Lekce zahrnuje jemné cvičení, přispůsobené ženám v těhotenství, relaxační a dechové techniky a také techniky pro práci s pánevním dnem. Pomáhá při některých nepříjemných projevech spojených s těhotenstvím jako jsou otoky končetin, křečové žíly, nízký tlak, unava, bolesti zad, špatné držení těla.

Celkově vede k lepšímu vnímání těla a změn, které těhotenství přináší. Vytváří prostor pro zklidnění lepší vnímání sebe sama a tím i našich dětí.

Jóga po porodu

Na lekci jsou vítané ženy po porodu a děti do cca jednoho roku. 
Lekce je vždy vedena pro spokojenost maminek i miminek. Zpíváme nebo posloucháme mantry, ale i české písničky, cvičíme, sdílíme, odpočíváme. Lekce po porodu jsou většinou velice klidné. Ženy se uvolní, naladí se samy na sebe a vytvoří pohodové prostředí, ve kterém jsou děti přirozeně rády. Cvičení je jemné, ne však nenáročné. Pozornost věnujeme také oslabenějším částem těla po porodu zejména pánevnímu dnu. Děti si užijí říkanky, nebo třeba vedenou láskyplnou masáž.

Na lekci mohou klidně přijít i ženy po porodu samy bez miminek, pokud mají hlídání. Mohou přijít také ženy, které jsou už delší dobu po porodu, ale stále mají oslabenější pánevní dno či břicho, nebo prostě cítí, že jejich tělo se ještě nedostalo do podobného nastavení, jako před porodem…

Lenka Stedronska joga

CENA

Jednotlivá lekce středa: 250 Kč

Jednotlivá lekce pátek: 250 Kč

"

Lektorka

Lenka 
Štědronská

Jsem lektorkou těhotenské jógy, jógy pro ženy po porodu, dulou a matkou dvou dětí.

Od svého druhého porodu v roce 2014 (který mne opět zaskočil a inspiroval:) se plně věnuji otázkám spojeným s těhotenstvím, které je důležitou etapou v životě žen. Vedu lekce těhotenské jógy a jógy po porodu. Jako dula nabízím podporu formou konzultací a doprovodu k porodu. Jsem velice vděčná za každé nové setkání.

Přihlaste se nebo nám pošlete dotaz

Napište nám mailem nebo nám zavolejte na 777 104 764