Ing. Lucie Andělová

Terapie Access Bars & Bodytalk

Access Bars  je jemná energetická práce a bezúsilné terapie, při které nemusíte nic řešit ani zapojovat hlavu. Stačí si užít proces přijímání
a nechat své tělo a nekonečnou energii vědomí pracovat.

Access Bars pracuje s 32 body na hlavě, kterými čistíte různé oblasti života. Po Barsech odcházíte s lehkou hlavou, protože Barsy rozpouští všechny bloky i těžkosti. Jakým prostorem a vědomím můžete pro sebe a své okolí být? Je to návykové a nakažlivé, takže jestli nechcete v životě radost, lehkost a zábavu a už vůbec nic měnit, tak si tuhle techniku rozhodně nevybírejte 🙂

Více na www.accessconsciousness.com

 

Bodytalk je systém, který pomocí strukturované intuice dokáže propojovat a spojovat elementy v těle, které spolu nekomunikují úplně dobře. Pokud začnou komunikovat optimálně, je pro tělo mnohem snažší nastolit homeostázu, z které je tělo schopné se samouzdravit. 

Pomocí BodyTalku se harmonizují všechny úrovně našeho bytí – fyzické, psychické, energetické a spirituální, pracuje individuálně a komplexně. 

Více na bodytalksystem.com

Obě metody jsou vhodné pro děti, dospělé a všechny věkové skupiny.

Proces změny u každého klienta podporuji probiotiky Harmonelo, protože tam, kde jsou zdravá střeva, je zdravé tělo, dobrá imunita i psychika
a tvoříte pak úplně z jiného prostoru.

Pro osobní konzultaci jaké sirupy jsou pro Vás optimální mě neváhejte kontaktovat.

Univerzální kombinace je PROBIO, CBD, Life a Green. 

Pokud chcete nakupovat Harmonelika okamžitě, zaregistrujte se pod ID 163683 na adrese symphony.harmonelo.shop a mějte tak produkty s okamžitou slevou 25%. Pak se přihlaste do eshopu pod Vaším číslem a nakupujte.  

Cena: 800 Kč / 60 min

Objednejte se

Phone: + 420 731 157 272
Email: letakova@gmail.com
Studio Arha, V.P.Čkalova 26, Praha 6
objednací časy jsou individuální, napište mi, ozvu se Vám

Reference

Po Access bars s Luckou jsem odcházela mnohem lehčí. Jakoby mi vypustila něco z hlavy. Byl to skvělý pocit v těle i mysli.
Jana
Bodytalk jsem s Lucií zažila několikrát živě, ale tentokrát jsem potřebovala pro syna session na dálku a fungovalo to stejně dobře. Měl začínající chřipku a podařilo se nám ji rozehnat.
Renata
Je super, že Lucka je máma, hned jsme si porozuměly v tom, co známe. Nudle u dětí, teplota, jak to řešit, co má kdy smysl. Lucie má zkušenost i s boreliózou u dětí, je skvělé mít někoho, s kým se shodnete v pohledu na věc 🙂
Žaneta

Ing. Lucie Andělová

Lucie je maminka dvou báječných holek, bývalá vášnivá taijistka pod vedením Lenky a Paula. Miluje cestování, žila na Novém Zélandu, v Irsku a aktuálně střídavě v Dominikánské Republice. Pracuje na volné noze jako grafik a webař a práci s PC kombinuje s nástroji Access Consciousness a systémem Bodytalk. Nyní studuje i frekvenční bioherbalismus, ke kterému ji stejně jako k Bodytalku dovedla starší dcera, která se díky tomu zbavila jako miminko neurologické poruchy. Vděčnost za všechny možnosti, které máme k dispozici v oblasti práce s našimi těly. Stačí si je jen vybrat – stejně jako úhly pohledu.