Arha znamená aramejsky země.

Název byl částečně inspirován mateřským principem země, na které žijeme, částečně momentálním impulsem při čtení knihy Chogyama Trungpy ‘Shambala, posvátná cesta bojovníka’:

“Země je vždy zemí. Země dovolí každému, aby na ní mohl sedět a nikdy neuhne.”

(z kapitoly Ryzí srdce smutku)

____________________________________________________________________

Prostor studia Arha slouží ke znovunabytí rovnováhy a energie k tomu, abyste mohli být dobře sami sebou. Zdraví, s dobrým pocitem a energií pro dělání toho, co si přejete.
Náročnost pracovního nasazení a domácích povinností často vytváří kombinaci stresu a vyčerpání, které si žádá kompenzaci ve formě relaxace a regenerace. Při výběru relaxačních a korektivních technik jsme brali v potaz „denní chléb” dnešního člověka: psychický stres, dlouhé sezení u počítače, v autě, civilizační těsno velkoměsta, málokdy kvalitní stravu, u maminek na mateřské vyčerpání z pernamentního zápřahu péče o děti.
Všechna cvičení a terapie jsou koncipovány tak, aby sloužily k uvolnění mysli i těla, k dispozici je řada terapeutických technik, které pomáhají vypořádat se s emocionálními problémy a stresy. Nabízíme téměř domácí prostředí našeho studia, přátelskou atmosféru a tým odborníků, kteří vás opečují.
Vybrali jsme pro Vás ty nejúčinnější techniky – cvičení a terapie, které optimálním způsobem odpovídají zátěžím a problémům života v naší době.

Arha nabízí:
cvičení
terapie
tým kvalifikovaných odborníků
vzdělávací a školící program
čisté, voňavé prostředí
prostor pro přátelská setkání

Přijímáme SODEXHO poukázky RELAXPASS, FLEXIPASS, DÁRKOVÝ PASS.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *